Pri nákupu nad 300 €   DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ SR!

Pracujeme pre vás

Vážení zákazníci,

Sme obchodná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na nákup a predaj pracovných odevov a ochranných pomôcok. Postupně rozširujeme našu ponuku a vyberáme najvhodnejšich dodávateľov z tuzemska aj zahraničia. Snažíme sa tak uspokojiť bežného zákazníka, pre ktorého je dôležitá jak cena, tak funkčnosť, ale aj najnáročnejších zákazníkov. V našej ponuke nájdete sortiment pracovných odevov i pre profesionálov, ktorí sú zvyknutý užívať si aj pri práci pohodlie a najmodernejší design.Vieme že každý z vás má rôzne nároky a podľa toho  sa riadime i my.  Kompletní ponuku tovaru dopĺňa tiež voľnočasové oblečenie ako su svetry, košele, trička, obuv a dalšie. Každý výrobok, ktorý sa radí k pracovnému, prípadne ochrannému sortimentu prešiel riadne skúšobňou a je k nemu vydané prehlásenie o zhode.
Veríme že si nákup v našom internetovom obchode obľúbite a stanete sa našimi stálymi zákazníkmi.
Pre stále zákazníkov a odberateľov poskytujeme množstevné zľavy, ktoré sa odvíjajú od celkového odobratého množstva a výšky konečnej sumy.
Môžeme vás uistiť, že vám naše asistentky radi pomôžu s vybavením akejkoľvek objednávky. Viac vami požadovaných informácií nájdete v sekcii AKO NAKUPOVAŤ, ak sa chcete dozvedieť, koľko zaplatíte za doručenie, tak tieto informácie nájdete tu CENNÍK POŠTOVNÉHO Ak by ste mali predsa len problém s uskutočnením objednávky, nie je nič jednoduchšie ako zavolať ne telefónne číslo uvedené v kontaktoch a objednávku nahlásit priamo asistentke.
Veríme, že vás tento internetový obchod s ochrannými pomôckami osloví a vy sa stanete našim spokojným zákazníkom.

S pozdravom, konateľ spoločnostipdf library mp3 database movie database
Copyright © 2018 Ochrannepomockysk.sk - Ochranné pracovné pomôcky. Powered by Zen Cart | Realizace NatureDesign - optimalizace PageRank.cz